Logo
Bollinger B1

Bollinger B1 w klipach z testów terenowych

Bollinger B1 ma się wpisać w dzisiejsze trendy. Nie chodzi tu o stylistykę przypominającą kostkę, ale o napęd elektryczny i terenowe możliwości.

 
Bollinger B1 ma być prawdziwą terenówką z tym, że będzie ona zdrowa dla środowiska dzięki napędowi elektrycznemu. Auto jest jeszcze na etapie rozwoju, ale producent przypomina co chwilę o swoim pojeździe. Właśnie do sieci trafiły filmy z testów prowadzonych w stanach Colorado oraz Utah.
 
Auto jest poddawane terenowym mękom, aby sprawdzić czy konstrukcja faktycznie spisze się w każdych warunkach. Na filmach możemy zobaczyć, jak Bollinger B1 jeździ po lasach Colorado, wspina się na wzgórze Moab oraz śmiga po piaszczystych wydmach. Wygląda na to, że nowe EV faktycznie terenu się nie boi.
 
Przypomnijmy, że Bollinger B1 jest napędzany przez silnik elektryczny o mocy 360 KM. Na rynek trafi model z bateriami o pojemności 60 kWh bądź 100 kWh. Pozwolą one na uzyskanie zasięgu 120 i 200 mil. Producent chwali się, że otrzymał już 10 000 zamówień na swoją ekologiczną terenówkę.

Bollinger B1 Bollinger B1

Bollinger B1 Bollinger B1 Bollinger B1 Bollinger B1

2017-11-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bollinger B1 w klipach z testów terenowych