Logo
Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor ma zostać pokazany 7 lutego 2018 roku

Australijski magazyn Motoring donosi, że już 7 lutego 2018 roku światu zostanie zaprezentowany Ford Ranger Raptor. Nowy pickup dla miłośników terenowych szaleństw przynajmniej na papierze zdaje się być skazany na sukces.

Ford Ranger Raptor Ford Ranger Raptor

Prezentacja auta ma mieć miejsce w Bangkoku. Nieoficjalnie mówi się, że pod maska zagości zaledwie dwulitrowy silnik diesla z doładowaniem. Tak więc jeżeli liczycie na 3,5-litrowe V6 z F-150 Raptora to musicie porzucić marzenia. Na razie nie wiadomo ile mocy dostarczy jednostka. Będzie to z pewnością więcej niż 197 KM z 3,2-litrowego silnika stosowanego w podstawowym Rangerze. Spekulacje celują raczej w okolice 250 KM wzorem VW Amarok czy Mercedesa X.

Prawdopodobnie jednostka napędowa zostanie sparowana z 10-stopniowym automatem. Oczywiście Ford Ranger Raptor zostanie przystosowany do jazdy w ciężkim terenie. Będziemy mogli liczyć na zawieszenie o sporym skoku, koła z terenowymi oponami oraz dodatkowe osłony podwozia i nadwozia. W lutym się przekonamy czym nas zaskoczy producent.
Ford Ranger Raptor

2017-12-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ford Ranger Raptor ma zostać pokazany 7 lutego 2018 roku