Logo
Honda Open Air Vehicle

Honda Open Air Vehicle - efektowny terenowy pojazd na targi SEMA

Honda wybiera się na targi SEMA i z tej okazji przygotowała dość interesujący pojazd. A mianowicie firma postanowiła zaprezentować pojazd terenowy noszący nazwę Open Air Vehicle.

Honda Open Air Vehicle Honda Open Air Vehicle

Honda Open Air Vehicle została oparta o platformę modelu Ridgeline. Jak mówi sam producent prezentowana maszyna ma oferować wolność i przygodę. Na razie nie wiemy, czy pojazd jest jedynie demo carem, czy też ma szanse na produkcję. Wiadomo za to, że wykorzystuje w dużej mierze części z produkcyjnych modeli marki.

Honda Open Air Vehicle Honda Open Air Vehicle
I tak Honda Open Air Vehicle wykorzystuje elementy zawieszenia z wspomnianego Ridgeline. Część skromnego nadwozia pochodzi od pojazdu Pioneer 1000. Wnętrze ze sportowymi fotelami jest w całości odporne na warunki atmosferyczne i zabawy wodzie oraz błocie. Co ciekawe same fotele pochodzą bezpośrednio z Civica Type R, choć obszyto je wodoodporną tapicerką. Honda Open Air Vehicle prezentuje się ciekawie i mamy nadzieję, że nie skończy się tu tylko na jednym pokazowym egzemplarzu. Niestety póki co nie jest znana specyfikacja napędu.
Honda Open Air Vehicle Honda Open Air Vehicle Honda Open Air Vehicle Honda Open Air Vehicle

2018-10-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Open Air Vehicle - efektowny terenowy pojazd na targi SEMA