Logo
Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 - terenowy pickup przeszedł lifting

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 jest pickupem, który nie boi się wyzwań. Owoc współpracy Isuzu i Arctic Trucks doczekał się odświeżonej wersji, która startuje z cenami od 38 545 funtów w Wielkiej Brytanii.

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35

Producent i tuner przeprowadzili kilka zmian odświeżających całość. Przede wszystkim jak na lifting przystało mamy do czynienia z nowymi elementami wizualnymi. Te objawiają się trzema nowymi lakierami: Galena Grey, Sapphire Blue oraz Spinel Red. W potężnych nadkolach zagościły czarne felgi AT w rozmiarze 10x17 cali. Felgi obuto w 35-calowe opony Nokian Rotiiva.

Pickup ma stać na nowym zawieszeniu Fox Performance Series. Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 będzie się mógł pochwalić przeprojektowanym wnętrzem z wygodniejszymi fotelami i nowymi materiałami wykończenia. Wiele elementów pokrywa fortepianowa czerń.
Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35
Auto skorzysta z najnowszego systemu teleinformacyjnego, który obsłużymy za pośrednictwem 7-calowego ekranu. Nie zabraknie obsługi Android Auto oraz Apple CarPlay. Zadbano o nowe systemy bezpieczeństwa, jak choćby wykrywanie poślizgu naczepy i automatyczna korekta. Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 na rok 2019 z pewnością nie rozczaruje klientów.

2018-10-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 - terenowy pickup przeszedł lifting