Logo
Jeep Wrangler 2018

Jeep Wrangler 2018 debiutuje w Los Angeles

Jeep Wrangler debiutuje na salonie samochodowym w Los Angeles. Przy okazji premiery koncern FCA zaprezentował obszerną galerię zdjęć nowego modelu.

Wygląd Wranglera poznaliśmy już wcześniej, a teraz możemy się zapoznać ze wszystkimi najmniejszymi detalami. Nowa terenówka w dużej mierze została wykonana z aluminium, co pozwoliło zaoszczędzić przeszło 90 kg masy. Nadwozie postawiono na przeprojektowanym zawieszeniu mającym pozwolić na jeszcze lepsze poruszanie się w terenie. Układ zawieszenia ma też współpracować z najnowszymi systemami wspomagającymi kierowcę.

Jeep Wrangler 2018 Jeep Wrangler 2018

Najciekawszy Wrangler będzie korzystał z 3,6-litrowego silnika V6 Pentastar o mocy 285 KM. Silnik sparowano z sześciobiegowym manualem bądź ośmiobiegowym automatem. Pod maską może również zagościć dwulitrowy doładowany silnik benzynowy o mocy 268 KM. Ta wersja będzie dostępna w formie pół-hybrydy. Niedługo po premierze pojawi się także trzylitrowy diesel.

Jeep Wrangler 2018 Jeep Wrangler 2018
Dwudrzwiowe nadwozie będzie dostępne w wersjach wyposażenia Sport, Sport S i Rubicon. Do czterodrzwiowego nadwozia dojdzie jeszcze wersja Sahara. Jeep Wrangler ma oferować bogate wyposażenie. Sprzedaż ruszy już w styczniu, ale cen jeszcze nie ujawniono. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć.
Jeep Wrangler 2018 Jeep Wrangler 2018

2017-11-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Jeep Wrangler 2018 debiutuje w Los Angeles