Logo
Mercedes G

Mercedes G 2018 na fotografiach bez kamuflażu

Nowy Mercedes G ma zadebiutować na salonie samochodowym w Detroit. Nim jednak to nastąpi możemy się zapoznać z wyglądem terenówki. Do sieci trafiły bowiem zdjęcia samochodu bez maskowania.

Mercedes G Mercedes G

Fotografie wyciekły za sprawą magazynu AutoWeek.nl. Opublikował on pierwsze fotografie G-klasy bez kamuflażu. Jak widać samochód na pierwszy rzut oka nie zmienił się wiele i posiada wszystkie najważniejsze cechy swojego kultowego poprzednika.

Główne zmiany widać w oświetleniu oraz zderzakach. To pierwsze korzysta z najnowszych technologii. Co ciekawe za sporym logo marki na grillu maja się znaleźć sensory potrzebne dla systemów półautonomicznego systemu jazdy. Nie dajcie się zwieźć dobrze znanym kształtom. Pod nadwoziem otrzymamy zupełnie nową konstrukcję nafaszerowaną najnowszymi technologiami.
Mercedes G Mercedes G
Inżynierowie zastosowali między innymi nowe niezależne zawieszenie z przodu. Ma ono zapewnić lepszą trakcję na asfalcie oraz jeszcze lepsze właściwości terenowe. Kierowca skorzysta ze wszystkich najnowszych systemów bezpieczeństwa i wspomagających. Premiera Mercedesa G nastąpi już 15 stycznia w Detroit.
Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G

2018-01-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes G 2018 na fotografiach bez kamuflażu