Logo
Mercedes G

Mercedes G 2018 - zdjęcia testowego prototypu i deski rozdzielczej

Mercedes G już niedługo zostanie zastąpiony przez nową generację. Jeżeli baliście się zbyt daleko idących zmian to uspokajamy. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia testowego egzemplarza oraz deski rozdzielczej i nadal mamy do czynienia z pudełkiem na kołach.

Mercedes G Mercedes G

Projektanci postąpili podobnie, jak Jeep w przypadku Wranglera, czyli mamy dobrze znane nadwozie wyposażone w nowoczesne rozwiązania. A przynajmniej tak wskazuje zamaskowany prototyp. Co ważne wyciekły też zdjęcia ukazujące deskę rozdzielczą. Ta faktycznie jest nowocześniejsza, ale nadal dość prosta.

Możemy zobaczyć współczesne przełączniki i okrągłe kratki nawiewów. W oczy rzuca się spory ekran na desce rozdzielczej, który obsłuży system teleinformacyjny. Zdecydowanie będzie nowocześnie. Mercedes G nowej generacji ma przede wszystkim bazować na najnowszych technologiach. Zmiany zajdą w jednostkach napędowych oraz w zawieszeniu. Nowe niezależne zawieszenie ma korzystać z adaptacyjnych amortyzatorów. Całość dopełnią systemy bezpieczeństwa i wspomagające jazdę. Nowa terenówka nie straci właściwości off-roadowych, ale równocześnie będzie bardziej przyjazna na asfalcie. Czekamy na oficjalną premierę. Ta nastąpi w styczniu na salonie w Detroit.
Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G Mercedes G

2017-11-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes G 2018 - zdjęcia testowego prototypu i deski rozdzielczej