Logo
Mercedes X Gruma

Mercedes X od Gruma - stworzony na polowania w terenie

Mercedes X raczej nie jest autem, które często można oglądać w ciężkim terenie. Mimo to jest on wdzięczną bazą do tworzenia takich pojazdów, w końcu w dużej mierze bazuje na Nissanie Navara.

Mercedes X Gruma Mercedes X Gruma

Niemiecka firma Gruma znana z tworzenia samochodów dla myśliwych przygotowała specjalną wersje klasy X. W oczy na początek rzuca się matowo-zielone nadwozie z czarnymi elementami wykończeniowymi. Takie malowanie przede wszystkim ma dobrze maskować auto w terenie.

Na pace znalazły się takie akcesoria, jak wygodne legowisko dla psa, czy miejsce na trzymanie broni. Dach auta może zostać wykorzystany w roli platformy strzeleckiej. W tyle znajdziemy szyny i wanienkę na ustrzeloną zwierzynę. Oczywiście wszystko wykonano z wodoodpornych materiałów, co pozwoli całą pakę wygodnie przemyć po polowaniu.
Mercedes X Gruma Mercedes X Gruma
Mercedes X od Gruma ma sobie doskonale radzić w terenie. Pomogą w tym dodatkowe osłony podwozia, terenowe opony BFGoodrich czy wyciągarka zamontowana pod przednim zderzakiem. Zdecydowanie otrzymujemy bardzo ciekawy pojazd pozwalający na polowanie daleko od cywilizacji.
Mercedes X Gruma Mercedes X Gruma Mercedes X Gruma

2018-10-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes X od Gruma - stworzony na polowania w terenie