Logo
Suzuki Jimny

Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość zamówień przerasta oczekiwania

Suzuki Jimny najwyraźniej trafił w dziesiątkę. Mała terenówka stawiająca przede wszystkim na off-road pozostaje jednym z ostatnich tego typu pojazdów na rynku. W zasadzie w swoim formacie nie ma konkurencji.

Suzuki Jimny Suzuki Jimny

Okazuje się, że klasyczna mała terenówka spodobała się klientom, co przysporzyło sporego problemu producentowi. W dobie popularności crossoverów Suzuki nie spodziewało się bardzo dużego zainteresowania nowym modelem. Jak donosi magazyn Autocar, w samej Wielkiej Brytanii złożono ponad 4500 zamówień. Czyli o 150 procent więcej niż wynosiło najwyższe roczne zapotrzebowanie na poprzednią generację.

Co więcej w Japonii podobno ilość zamówień jest jeszcze większa. W czym więc problem? Producent nie przewidział takiego zbytu i zgodnie z planem w pierwszym roku na rynek brytyjski trafi 1100 egzemplarzy. W kolejnych latach sprzedaż ma wzrosnąć do 2000 sztuk rocznie. A to oznacza limitowaną ilość pojazdów rzuconych na rynek. W efekcie braknie aut dla wszystkich zainteresowanych. Nie wiemy jak sytuacja wygląda na pozostałych rynkach, ale można się spodziewać, że zainteresowanie również będzie duże.
Suzuki Jimny Suzuki Jimny
Suzuki Jimny prezentuje się wyśmienicie i raczej ciężko przypuszczać, że miłośnicy terenowych zabaw przejdą obok niego obojętnie.
Suzuki Jimny Suzuki Jimny Suzuki Jimny Suzuki Jimny

2018-10-17 - J. Kruczek

3

Komentarze do:
Nowe Suzuki Jimny strzałem w dziesiątkę. Ilość zamówień przerasta oczekiwania

xsawierr 2018-10-18 00:42

Super auto 100 razy lepsze ni,,,,,,z niemieckie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodek1984 2018-10-21 12:37

Nic dziwnego. Na portalu Historia z kołem w tle był fajny wpis o początkach marki Hope Star czyli o "dziadku" modelu Samuraj. Do dziś Suzuki jest wierne ideałom, które stworzyły prawdziwy pojazd terenowy. Chcemy taki małych prawdziwych wszędołazów.

viza21 2019-03-18 12:00

Wiele informacji tj. wiadomości, testy, porównania, opinie o samochodach, porady dotyczące eksploatacji auta. znajdziecie na tej stronce https://www.wyborkierowcow.pl/ , muszę przyznać ze bardzo wiele przydatnych informacji .