Logo
Land Rover Defender

Nowy Land Rover Defender przyłapany na drodze

Nowy Land Rover Defender jest zdecydowanie jednym z najbardziej oczekiwanych modeli jakie mają w najbliższym czasie zostać zaprezentowane. Na razie producent nie zdradza żadnych detali odnośnie designu, ale na brytyjskich drogach już przyłapano zamaskowany prototyp.

Land Rover Defender Land Rover Defender

Widać, że auto otrzyma znacznie bardziej współczesny design, choć nadwozie zachowało pudełkowatą formę. Nadal jest dość kanciasto choć pojawiły się delikatne zaokrąglenia. Dobre wrażenie robią poszerzone nadkola oraz koło zapasowe na tylnych drzwiach, które mamy nadzieję pozostanie tam w wersji produkcyjnej.

Land Rover Defender ma prawdopodobnie bazować na platformie MLA. To oznacza możliwość implementacji różnych napędów w tym hybrydowego czy elektrycznego. Co ważne nowa generacja będzie dużo lżejsza i sztywnieją od poprzednika. Producent wielokrotnie zapewniał, że kolejny Defender będzie zarówno przyjazny podczas jazdy na zakupy, jak i pozostanie rasową terenówką. Premierę przewidziano na 2020 rok, więc na szczegóły jeszcze trochę poczekamy.
Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender Land Rover Defender

2018-12-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nowy Land Rover Defender przyłapany na drodze