Logo
Land Rover Defender

Nowy Land Rover Defender - pierwsza fotografia wnętrza

Nowy Land Rover Defender w tym roku powinien się doczekać prezentacji. Terenówkę zobaczymy prawdopodobnie końcem roku, ale już teraz do sieci wyciekło zdjęcie pokazujące wnętrze modelu.

Land Rover Defender Land Rover Defender

Fotografia opublikowana na Twitterze przez użytkownika rcdesignsuk zdaje się być autentyczna. Możliwe, że przedstawia faktycznie deskę rozdzielczą nowej terenówki. Jeżeli fotografia jest autentyczna, to producent zachować nieco spartański charakter pierwowzoru. Oczywiście mamy tu nowoczesne elementy, jak ekrany zegarów i systemu multimedialnego, ale nie zabrakło też prostych plastików. Szczególnie w dolnej części, gdzie może się pojawić sporo błota podczas terenowych wypadów.

Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie mocno zamaskowane prototypy testowe. Z nich wynikało, że Land Rover Defender powstaje zarówno w krótkiej wersji 90, jak i długiej 110. Doniesienia od producenta mówią o licznych wersjach nadwoziowych. Wśród nich mamy znaleźć między innymi pickupa. Land Rover Defender ma powstawać na nowej platformie MLA. Premiera powinna mieć miejsce końcem tego roku, a sprzedaż powinna ruszyć w 2020 roku.
Land Rover Defender Land Rover Defender

2019-02-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nowy Land Rover Defender - pierwsza fotografia wnętrza