Logo
Renault Alaskan Ice Edition

Renault Alaskan Ice Edition - francuskie pickup w bardziej terenowym wydaniu

Renault Alaskan jest z nami na ryku od 2017 roku, więc wydawałoby się, że jest trochę za późno na prezentacje jego konceptu. Mimo to francuska marka zaprezentowała koncept wersji Ice Edition, która ma zadebiutować na rynku tegorocznej jesieni.

Renault Alaskan Ice Edition Renault Alaskan Ice Edition

Pickup otrzymał chłodno białą barwę z kontrastującymi czarnymi i czerwonymi elementami. W nadkolach zagościły 18-calowe felgi aluminiowe obute w terenowe opony. Nadwozie wzbogacono czarną zabudową przestrzeni bagażowej. Całość prezentuje się całkiem dobrze i Renault Alaskan barziej zachęca do zjazdu w teren niż w wydaniu standardowym.

Renault Alaskan Ice Edition może się pochwalić sportowymi fotelami wykończonymi skórą. Jazdę umili system audio marki Focal z sześcioma głośnikami. Kierowca będzie się także cieszył rozbudowanym systemem teleinformacyjnym oraz kierownicą multifunkcyjną.
Renault Alaskan Ice Edition Renault Alaskan Ice Edition
Renault Alaskan Ice Edition będzie napędzany 2,3-litrowym silnikiem dCi. Ten silnik występuje w wariantach mocy 158 KM i 187 KM. W zależności od zapotrzebowania ma się pojawić możliwość zamówienia pickupa z innymi jednostkami oraz z napędem na jedną bądź dwie osie. Szczegóły produkcyjnej maszyny poznamy bliżej premiery.

2019-03-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Renault Alaskan Ice Edition - francuskie pickup w bardziej terenowym wydaniu