Logo
Seat Ateca

Seat Ateca gotowy do zabawy w terenie. Praktyczne modyfikacje od JE Design

Wielu tunerów przygotowuje pakiety modyfikacji dla SUVów. Skupiają się one głównie na dodaniu sportowych cech. Firma JE Design przedstawiła swój pakiet dla modelu Seat Ateca i co zaskakujące tuner skupił się na terenowych możliwościach.

Seat Ateca Seat Ateca

Pierwszą ważną modyfikacją jest zwiększenie prześwitu o 30 mm. Tuner zyskał 20 mm przez modyfikacje układu zawieszenia, zaś kolejne 10 mm to zasługa terenowych opon. W efekcie SUV faktycznie może zjechać w nieco bardziej wymagający teren.

Co do opon to gumy w rozmiarze 215/65 R16 naciągnięto na 16-calowe felgi w matowo czarnym kolorze. Nadwozie wzbogacono o poszerzone nadkola oraz osłony progów i zderzaków. Wraz z kołami otrzymujemy dystanse dbające o odpowiednie odsadzenie kół. W ofercie pojawiły się też dodatkowe belski LED na dach umożliwiające jazdę w terenie po zmroku.
Seat Ateca Seat Ateca
Seat Ateca otrzymała także modyfikację dwulitrowego diesla, który teraz będzie się cechował mocą 207 KM i momentem obrotowym 450 Nm. Tuner zapewnia, że tak zmodyfikowany SUV radzi sobie całkiem dobrze w terenie. Komplet modyfikacji wyceniono na 14 197 euro, ale każdy element można zakupić oddzielnie.
Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca Seat Ateca

2019-03-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Seat Ateca gotowy do zabawy w terenie. Praktyczne modyfikacje od JE Design